Master Section
Featured HP

Akupunktura kosmetyczna

Akupunktura kosmetyczna w Łodzi
Akupunktura kosmetyczna w Łodzi
Akupunktura kosmetyczna - lifting bez skalpela

Akupunktura kosmetyczna to naturalny sposób na zatrzymanie młodości. Jest to metoda lecznicza wywodzącą się z tradycyjnej medycyny chińskiej i z tego głównie znana jest w Europie. Akupunktura kosmetyczna spowalnia procesy starzenia, zmniejsza istniejące zmarszczki i rozjaśnia skórę. Jest też skuteczna w zwalczaniu trądziku. Akupunktura kosmetyczna to metoda w pełni naturalna, skuteczna, nieinwazyjna, polegająca na nakłuwaniu odpowiednich punktów na twarzy lub ciele.


Akupunktura kosmetyczna
  • redukuje zmarszczki
  • usuwa zmęczenie i stres
  • poprawia mikrokrążenie
  • poprawia owal twarzy
  • ujędrnia i nawilża skórę twarzy
  • podnosi poziom kolagenu i elastyny
  • poprawia samopoczucie

Akupunktura kosmetyczna nie zastępuje liftingu, utrzymuje jednak skórę w bardzo dobrej kondycji. Jest znakomita dla pań, które nie chcą lub nie mogą stosować bardziej inwazyjnych metod odmładzania: operacji plastycznych oraz wstrzykiwania w skórę wypełniaczy lub toksyny botulinowej.

Prezciwwskazania i ryzyko zabiegu
Akupunktura kosmetyczna nie niesie ryzyka powikłań, jeśli stosowana jest przez doświadczonego lekarza. Jedynym negatywnym efektem mogą być niewielkie siniaczki w miejscu nakłuć. Ostrożność wskazana jest u pacjentów zażywających leki zmniejszające krzepliwość krwi. Przed zabiegiem nie należy więc brać aspiryny i preparatów złożonych mających w składzie kwas acetylosalicylowy, heparyny czy innych środków wpływających na agregację płytek krwi. Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest miesiączka (ze względu na nadwrażliwość na ból oraz zwiększone napięcie mięśni), ciąża.