Master Section
Featured HP

Masaż klasyczny twarzy

Masaż klasyczny twarzy w Łodzi
Masaż klasyczny twarzy w Łodzi
Masaż klasyczny twarzy, szyi i dekoltu to najpopularniejszy rodzaj masażu, będący idealna formą relaksu i odprężenia. Podczas masażu twarzy dochodzi do pobudzenia układu krążenia co powoduje lepsze odżywienie oraz dotlenienie skóry i mięśni twarzy, a jednocześnie i stanu skóry. Dzięki odpowiednim kosmetykom skóra stanie się bardziej elastyczna, odpowiednio nawilżona, a dzięki peelingowi gładsza i czystsza. Każda kobieta, a nawet mężczyzna raz na jakiś czas powinien skorzystać z takiej usługi w celu zadbania o skórę oraz chwili relaksu.
Masaż anti-aging to doskonały sposób na zachowanie młodego wyglądu. Stosowane techniki znakomicie poprawiają sprężystość mięśni i skóry twarzy. Masaż sprawdza się bardzo dobrze jako zabieg dla osób z widocznymi oznakami upływającego czasu oraz jako zabieg profilaktyczny. Efekty widoczne są już po pierwszym masażu. Jest to dość silny masaż wykonywany stanowczymi ruchami, silnie pobudzający skórę. Celem masażu jest przede wszystkim utrzymanie skóry i mięśni w stanie elastyczności, wygładzenie zmarszczek i opóźnienie pojawienia się nowych, poprawienie krążenia krwi i limfy, co powoduje efektywne dotlenienie i nawilżenie komórek skóry, rozluźnienie mięśni twarzy i likwidacja napięć – bóle głowy i sztywnienie karku.

Masaż endermiczny twarzy, szyi i dekoltu to masaż ssąco-próżniowy, wykonywany za pomocą specjalnej aparatury, który oddziaływuje na skórną i podskórną tkankę łączną oraz wzmacnia włókna kolagenowe. Niweluje obrzęk twarzy i opuchnięcia pod oczami. Poprzez stymulację mikrokrążenia pomaga przywrócić prawidłowe napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Urządzenie do masażu próżniowego umożliwia przeprowadzenie zabiegów ujędrniania mięśni twarzy i ciała.

Masaż endermiczny (antycelullitowy)
Masaż ten pobudza proces lipolizy wewnątrzkomórkowej (rozpad tłuszczu w pojedynczych komórkach). Eliminuje nadmiar wody z przestrzeni międzykomórkowej. Uaktywnia pracę układu limfatycznego. Może również kształtować ciało i zmniejszać jego objętość, przyspieszając lipolizę powierzchownie i głęboko położonych komórek tłuszczowych.


Przeciwwskazania:
  • problemy z tarczycą
  • choroba skóry,
  • przerwane ciągłości skóry (rany, cięcia),
  • wysoka temperatura,
  • silny katar, zapalenia (gardła, dziąseł),
  • schorzenia potylicy,
  • zapalenie nerwu twarzowego i trójdzielnego w stanie ostrym,
  • poparzona skóra
  • nowotwory